Jdi na obsah Jdi na menu
 


Twins

1. 2. 2006
Joelek a Bejílek
Když od Benjiho a Joela Combsových odešel táta, nechali se přejmenovat na Maddenovy - podle matčina rodného jména. Poté, co je táta opustil, Benji se ho snažil kontaktovat, ale otec už je nechtěl ani vidět: ,,Říkal něco ve stylu: Chci začít nový život, chci na vás zapomenout, kluci, už mě neotravujte....A tak se Benji s Joelem snažili co nejvíce pomoci mámě, která se psychicky zhroutila, a udržet zbytek rodiny pohromadě. ,,Museli jsme si navzájem každej den říkat: Neboj se, všechno bude zase v pohodě,''vzpomíná Joel.


,,Táta nás opustil na Štědrý den!''


Rozhovor:
Q: Ste zdánlivě nerozlučitelní:

Benji: Správně - umřel bych, kdyby mě někdo odloučil od Joela! Nikdy sme nebyli od sebe oddělený dýl jak čtyři dny, a bylo to zatraceně těžký!

Q: Co se děje, když se delší dobu nevidíte?

Joel: Nechci na to myslet. Ale umíme si číst navzájem myšlenky - stačí jedinej pohled a už vim, jak se cítí.

Q: Jestli se teda neustále potřebujete, proč nebydlíte spolu?

Joel: Oba bydlíme v Glendale V Kalifornii a naše domy sou ve stejný ulici. Zabere mi to asi půl minuty, když ho chci navštívit.

Q: Opravdu chodíš k Benjimu? Myslel sem, že jeho dům je podivný...

Joel: Jo, je to strašidelný, ale nenahání mi to hrůzu.

Benji (směje se): Všichni si myslej, že můj barák je divnej. Sbírám rakve a mám pravou lebku. Ale můj dům je strašidelnej: prochází se po něm duch staré ženy. Viděl sem ho jenom jednou a letmo, ale cítím tam její přítomnost.

Q: Vlastnila někdy dřív ten dům?

Benji: Ne, přivedl sem si jejího ducha ze starý kůlny v Marylandu, kde sem žil v roce 1999 s Joelem a Billym. Otevřela a zavřela ty dveře.

Q: Joeli, máš taky nějakou strašidelnou historku?

Joel: Nebudeš tomu věřit - ale můj dům je taky strašidelnej! Jednou sem viděl malou holčičku jak v noci skáče po schodech. Byl to určitě duch! Ale já nemam rád černý tapety a kostry jako Benji. Mam rád světlo a proto sem všechno nechal vymalovat nabílo. Taky sbírám obrazy svatých.

Q: A než ste chodili kolem nazí? Alespoň to teda prohlašujete v "I Just Wanna Live". Jak to s tím jde dohromady?

Joel: Můžeme se procházet jak chceme! Mimoto, smysl týhle písničky je: my balancujeme s bankovním účtem showbiznysu. K tomu mají odpor popové primadony jako jsou Lindsay Lohan, Britney Spears A Ashlee Simpson. My vždycky hrajeme živě! Nikdy nekroutíme do rytmu pusou jako ony!

Benji: Lindsay a Ashlee fakt neuměj zpívat. Slyšel sem je naživo - bylo to příšerný!

Joel: Myslim, že když zpíváš na playback, podvádíš tim fanoušky. Ale jenom do tý doby, než přijdou na tvoji show. Jestli musíme zpívat na playback, tak radši ani nedorazíme!

Q: Jste slavní a můžete dělat zábavné věci, nebo ne?

Benji: Ano, ale veskutečnosti neni důležitý co děláme abysme se bavili v životě - to záleží na postoji. Když se cejtim špatně, myslim na to, že mam tu nejlepší práci na celym světě: můžu trávit čas se svym bráchou a ještě tak vydělávám peníze!

Q: A co ty Joeli, taky si to myslíš?

Joel: Ne, nemyslim. Často se cítím opuštěný. Nedovolím nikomu aby se ke mně přiblížil, až na mýho bráchu. Protože ma strach, že mi někdo ublíží. To mam spojený se zkušenostma z dětství: pořád si pamatuju, jak můj táta mlátil mámu, když byl opilý. Kromě toho si mě a Benjiho dost dobírali jenom proto, že sme byli chudí. Pořád mě to sužuje a nikdy se s tim nevyrovnám. A to byl ten důvod, proč sem fetoval a pil. V roce 2003 sem skončil s léčením. Od tý doby se cejtim trochu líp. Ale ještě nejsem stoprocentně šťastnej.

Q: Copak nemáš žádné šťastné vzpomínky z dětství?

Joel: Mám. Když mě a Benjimu bylo 8, dostali sme na Vánoce tolik krocana a cukroví, kolik sme chtěli. Oba sme dostali vodní pistole a polovina pokoje byla pod vodou. Ale rodiče nám nevynadali - vyjímečně si s náma rozuměli.

Benji: Ano, ty vodní pistole byly cool. Nejlepší na tom bylo, že naši byli milí. To je nejkrásnější vzpomínka z mého dětství.

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jo...je to tak

(bets, 3. 5. 2007 9:19)

buďte rádi, že žijete

Vsak vim

(jjnkd, 4. 2. 2006 19:12)

dyt jo na kazdejch je to stejny tak proc ne na mymch ze?

jasne:))

(steks, 4. 2. 2006 18:06)

wsak jasny =D ale prece jen skoro na wsech strankach GC je to samy :D

diky

(feg, 2. 2. 2006 14:34)

diky vis ja su na tohle prebornik, ale jako ne vsechno neco je prolozeny!!!!Ha!

OMFG

(steks, 2. 2. 2006 14:30)

Umis dobře kopirovat... LOL :D