Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kronika

1. 2. 2006

 

Kronika

Hamburg:

Dneska jsme natáčeli klip k "Chronicles of Life and Death". Šlo to skvěle a bylo to snadný. Točili jsme jenom před modrým plátnem a zbytek dokreslí Billy. Takže já už jsem svůj úkol splnil. Hned po natáčení jsme odehráli náš koncert. Byl super. Musím říct, že Německo sice moc nemusím, ale koncerty tu jsou jsou skvělý. Fanoušcí jsou opavdu fajn a po koncertu jsou na nás vždycky hrozně milý. My odsud asi za hodinu odjíždíme a teď pojedeme do Belgie, kde budeme vystupovat zejtra. Já už jsem teď dost unavenej, ale stejně jsem ještě rád na netu. Vlastně už mám jenom 2 závislosti. Kofein a internet. Miluju internet. Teď jsem se konečně naučil, jak psát do tutoho blogu, takže sem můžu chodit a povídat si s váma o čemkoli. Dneska už nemám, co bych víc řek. Snad jenom to, že jsem zjistil, že každej, koho jsem v Evropě potkal, nenávidí našeho prezidenta. Jako kdyby mě to mělo zajímat. Ale já se fakt nestarám o ničí prezidenty. Podle mě je většina politiků víc nebo míň zkorumpovaná. Řek bych, že nejsem ani pro demokraty ani pro republikány. Prostě mě teď politika tolik nezajímá. Radši se zajímám o to, jak můžu pomoct skutečným lidem. Po tom, co jsem procestoval skoro celej svět, se už tolik nestarám o naše politiky. Spíš se snažím, abysme se pokusili zapomenout na to, z jaké země jsme, nebo kdo je náš prezident a víc přemejšleli o tom, že jsme vlastně všichní stejný. Prostě zapomeňte na politiky, Evropa byla zatim super. Fakt miluju Itálii. Mají tam skvělý kafe. Švédsko bylo taky dobrý. Ale už se nemůžu dočkat Anglie, protože to už je na půli cesty domů. Už chci jet domů, začít psát na nový album a jen tak sedět a pít kafe. Už se hrozně těšim, až se vrátíme do studia. Vím, že to ještě bude trvat dlouho, ale mě nikdy nevadilo psát písničky. Zase vám brzo napíšu. Choďte dál na náš Message board, já tam jsem každej den. Vyzkoušejte taky idobi.com, mají tam dobrou muziku. Já se zase brzo ozvu. Peace.Brusel:

Dneska jsme dorazili do jednoho z mých nejoblíbenějších měst v Evropě, do Bruselu. Ale minulou noc se nám porouchal autobus a trvalo 5 hodin, než ho zase opravili, takže jsme sem přijeli až po 17. hod. Museli jsme rovnou jít dělat interview a pak hned hrát koncert. Takže jsem se ani nikam nedostal a to mě mrzí. Ale co, mají tady spoustu dobrejch obchodů s oblečením, který se mi líbí. Jo a taky jsem neměl žádný waffle a to jsem na ně měl takovou chuť. No a my už odsud za chvíli odjíždíme. Zejtra máme v Amsterdamu volnej den. Skvělý město, pokud máte rádi marihuanu, drogy a šlapky. Ale pokud ne, pak byste tam asi dělali to, co tam dělám já, vždycky když tam jsem. Sedět celej den u internetu. Budu k vám upřímnej, nemám rád Amsterdam. Možná jsem tam jenom nebyl dost dlouho. Ale Holandsko rád mám. Jenom prostě nemusím tuty města, který jsou plný šlapek. Rozčiluje mě to. Ale co nadělám, jsem tu na jaře. Je to hloupý. Jako bysme teď všichni měli jít s tim stupidnim davem a podvádět svoje přítele nebo přítelkyně. A možná tam bude i MTV a bude to natáčet! No, to by stačilo. Takovej je prostě můj pocit z Amsterdamu. Pokud jste tu ještě nebyli, jeďte radši do Bruselu. Tak kids, tim bych pro dnešek skončil. Už vás to stejně možná nudilo. Já už se nemůžu dočkat koncertu v Holandsku. Fanoušci tam jsou skvělý.Na cestě:
Amsterdam byl hroznej... Měli jsme v Amsterdamu den volna a bylo to fakt nudný. Akorát jsem si koupil pár hadrů u Chanel. Dneska večer budeme hrát v Tilburgu a zejtra už jedeme do Anglie. Jsem naštvanej, protože se mi v kamionu rozbila moje oblíbená kytara (bílá Les Paul) a tak jsem si ani nemoh hrát. Snad se mi jí povede opravit v Anglii. Jinak byl dnešek docela klidnej. Celej den jsem poslouchal Morrisseye. Sežeňte si aspoň jeho největší hity. Udělejte to pro sebe. "I know its gonna happen someday" je jedna z nejlepších pomalejch písniček vůbec. A "Hairdresser on fire" je prostě klasika. Morrissey je vlastně jediná věc, o kterou jsem se dneska zajímal. Kéž bych si moh přečíst jeho blog. Už jsme z domova 2 tejdny. Takže kids, doufám, že všichní milujete hudbu tak jako já. Je to všechno. A webová stránka pro dnešek? MCchris Fakt to umí a je hrozně vtipnej. Poslechněte si od něj něco, určitě se vám to bude líbit. Jeho písničky jsou fakt dobrý. Peace.

Manchester:
Here we go, here we go, here we go… Kapela "Bouncing souls" je skvělá. Kluci z tý kapely jsou asi jedny z nejmilejších, který jsem kdy potkal. Já jsem je vždycky měl rád, ale poslední rok je mám ještě radši. Ani nevím proč. Prostě je mám rád. Dneska jsem je poslouchal. Taky jsem poslouchal Weezer a už se nemůžu dočkat jejich novýho alba. Dál jsem poslouchal "Jesus of suburbia" - Green Day je jediná kapela, která dneska umí napsat 9-minutovou písničku, která je zajímavá od začátku do konce. Ale bojím se, že někdo z vás GC kids, který jste začali mít rádi Green Day až teď, neznáte jejich starší alba. Klasiku jako "Insomniac" nebo "Warning". Tak jděte a tuty alba si kupte. A pokud nemáte "Dookie" nebo "Slap happy hours", tak si je taky sežeňte. Vlastně byste si měli koupit všechny alba Green Day. No, muzika je vlastně teď to jediný, co mě fakt zajímá. Dneska jsem poslouchal svý oblíbený písničky celej den. Chvíli jsem poslouchal Coldplay a v Manchesteru pak i Oasis "Stand by me" je skvělej song. Co dál?…Samozřejmě "Moz" ("Morrissey"). Taky jsem poslouchal "The Explosion" při jejich zvukový zkoušce. Ty klucí jsou taky dost dobrý. Skvělý jsou taky klucí z Millencolin, to je kapela ze Švédska. Jo, Švédsko… Domov bohů… Tak, GC kids, doufám, že máte muziku rádi aspoň jako já. Děkujeme, že chodíte na naše koncerty. Díky. Uvidíme se zas brzo…Birhingman:
Dneska jsme v Birminghamu. Mě nebylo moc dobře, tak jsem zůstal celej den v posteli. Teď už jsem vstal, protože se musím připravit na koncert. Jinak se nic jinýho nedělo. Akorát se mi stejská po Maxovi. Přál bych si, aby s náma zůstal na turné. Fakt mi hodně chybí. Tak to je asi vše. Doufám, že se máte fajn. Peace.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.....

(SM@KEI, 19. 1. 2007 15:55)

A.H.O.J.!!

kronika...?

(petushka, 14. 6. 2006 13:32)

to nejni kronika ale blog:P:)